december 2013

Foto’s Kerstfeest 2013 online
Kerstfeest 2013. Het was in één woord geweldig. Het echte Kerstverhaal stond de hele avond centraal.
Er was ooit een tijd waarin veel mensen dachten dat God hen vergeten was. In Jeruzalem was de boze koning Herodes de baas en het was geen leuke tijd voor de Joden. Op een dag kwam er een engel bij Maria. Hij vertelde haar dat ze moeder zou worden van de Zoon van God.
De zaal en de tafels waren mooi gedekt. Al twee dagen was het een drukte van jewelste in de keuken. Esther, Zwanet en janet zorgden dat er een overheerlijk kerstdiner op tafel kwam. Elize Verlaan (https://www.facebook.com/everlaan) en Reinout verzorgden een perfect muzikaal Kerst geluid en drie dames van de SNS bank zorgden voor de bediening. En…. we kregen van de SNS 12 professionele horeca schorten cadeau!!!!
Als klap op de vuurpijl werd Corrie ook nog in het zonnetje gezet. Ja, we beleefden wéér een perfecte avond. Met elkaar én voor elkaar! Geniet na en bekijk snel de foto’s hieronder…..
[pydsmugmugslider albumid=”35531760″ albumkey=”5RngHZ” albumtype=”slider” imagesize=”MediumURL” imagelink=”0″ ]

Crea avonden druk bezocht
De Crea avonden worden niet alleen steeds gezelliger maar ook steeds beter bezocht. Elke crea avond wordt er wat origineels in elkaar geknutseld. Gezellig, leuk en altijd iets moois om mee naar huis te nemen.
Heeft u ook zin om een keer langs te komen? Onder professionele begeleiding van Greet bent u welkom op dinsdagavond vanaf half acht op:
1. Dinsdag 21 januari
2. Dinsdag 25 februari
3. Dinsdag 1 april
4. Dinsdag 29 april
5. Dinsdag 13 mei
[pydsmugmugslider albumid=”27841395″ albumkey=”jkwssj” albumtype=”slider” imagesize=”MediumURL” imagelink=”0″ ]
0″ ]

Foto’s Sinterklaas 2013 online
Sinterklaas en zijn pieten zijn inmiddels alweer vertrokken naar Spanje. Zij hebben dit jaar zelfs twee keer ’t Centrum bezocht. Wat later dan gepland vond de website Piet de foto’s. Sint en Piet laten weten dat ze het erg naar hun zin hebben gehad in ons inloophuis en al weer aan het sparen zijn voor volgend jaar.
En dan rest is nog één ding….. Lekker nagenieten van hééél veel mooie foto’s
(met dank aan de foto Piet… “Gert”)
[pydsmugmugslider albumid=”35580853″ albumkey=”QZGGHC” albumtype=”slider” imagesize=”MediumURL” imagelink=”0″ ]

’t Centrum in Woerdense Courant
Een mooi artikel in de Woerdense Courant op 18 dec 2013 Door: Winny Van Rij http://www.deweekkrant.nl
WOERDEN – Inloophuis ’t Centrum werd 20 jaar geleden opgezet voor jongeren die wat aanspraak wilden. En nog steeds komen vooral volwassenen naar de huiskamer van Woerden voor contact, gezelligheid en een maaltijd. Met Kerst iets feestelijker dan anders.
Tamerus zwaait sinds twee jaar de scepter over het inloophuis met 98 vrijwilligers. “Het leuke is dat het pand sinds 1604 altijd een maatschappelijke functie heeft gehad. Van oorsprong een weeshuis, en zo staat het ook bekend.” Op dat moment komt Wijbrand Verwer binnen, een van de oprichters van het inloophuis. “Hij schuift aan en steekt van wal: “We gingen in 1993 open, maar de Diaconale Stichting JOAC Woerden (Jongeren Ontmoetings- en Advies Centrum) werd al in 1989 opgericht door 19 Diaconieën uit de regio, op initiatief van de Hervormde Diaconie Woerden. Een klein marktonderzoek wees uit dat er behoefte was aan een ontmoetingsplek voor eenzame jongeren.” Niet iedereen was hier blij mee. “Leuk maar niet naast mijn deur. Er kwam een hoorzitting, later gevolgd door excuses.”
Verwer heeft er nooit spijt van gehad. “Het is van meet af aan bedoeld geweest voor de groep die behoefte heeft aan een luisterend oor.” De langst zittende vrijwilliger is Janneke van der Wind. Zij is er op woensdagochtend. “Al sinds de start komen hier mensen die eerst het ochtendgebed in de Petruskerk bijwonen.” Ze schenkt koffie, maakt een praatje. “Vooral de warme sfeer en dat luisterend oor zijn belangrijk. Omdat mensen hun verhaal kwijt willen is het juist belangrijk dat je er de volgende keer weer op terug komt. Hoe was je sollicitatie, hoe ben je de week doorgekomen. Echte interesse tonen.